Alaçatı  HERMITAGE  Residence Project

Project on construction.Please contact to office more information.

(Devam eden projemiz, bilgi için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz)

Genel
Projemiz, Alaçatı’nın kuzeydoğusunda yer almaktadır.
Denize 700 metre;
Parke taşlı  yol, şehir suyu, elektrik, otopark sokak aydınlatması, fiber internet gibi alt yapıları tamamlanmış, etrafında bahçeli  taş villaların yer aldığı,
panoromik deniz ve  göl manzaralı, üç tarafı yol önü açık köşe bir imar parselinde gerçekleşmektedir.Yan sokakta, açık otopark alanı  mevcuttur.
Proje belediyeden onaylıdır yapı ruhsatı alınmıştır. İnşaata başlanmış ve yapı ruhsatında temel vizelidir.


1+1 suitlerden oluşan dairelerin içinde, yatak odası, salon, mutfak, banyo ve giriş holü yer almaktadır. En küçük dairenin net satış alanı 50 m2 den başlamaktadır. Dış duvarlarda ısı, iç duvarlarda ses yalıtımı yapılacaktır. Pencereler çiftcamlı alüminyum doğrama,  ahşap kepenk, Alaçatı taşından söveli olarak tasarlanmıştır. Daire kapıları çelik, iç kapılar panel, yer döşemeleri ahşap laminat, iç duvarlar alçı saten sıva olup, banyo ve mutfak isteğe göre ayrıca tamamlanacaktır..

Bir ev hayal edin!
Denizden esen meltemle gelen kekik kokuları arasında, pırıl pırıl bir gökyüzü altında. Bir tarafında bir baraj gölü, diğer tarafta masmavi panoromik bir deniz manzarası. Adalar, Paşalimanı, Şifne ve Karaburun ve hatta Sakız adası.
Beş dakikalık bir yakınlıkta Alaçatı, ya da dünyanın en güzel plajlarından birine sahip olan Ilıca’dasınız.
Günlük mezattan deniz balığı, komşu köyden köy yumurtası, yeni sağılmış keçi sütü, doğal domates ve limon.
İsterseniz Alaçatı, Ildır, Ilıca, Çeşme, Dalyan, gibi köylü pazarlarında alışveriş; isterseniz rüzgar sörfü, isterseniz komşu köyümüz  (ilk slowfood köyü) Germiyan’da gezinti ve hatta yarım saatlik deniz yolculuğu ile bir Sakız adası gezisi.
Heyecan mı istiyorsunuz? Minik hava aracı Gyrocopter ile yarımada üzerinde bir uçuş. Ya da batık gemilere bir scuba dalışı.
Sağlıklı yaşam gereği  termal çamur banyoları, termal havuz tam karşınızda, bir adımlık mesafede.
Hepsine ve daha fazlasına, hayal ettiğiniz bu zenginliklerle birlikte Hermitage Residence’ta kavuşacaksınız. Hem de lansmanda maliyetin çok az üzerinde bir fiyatla.
Mimari tasarımına AIA (Amerikan Mimarlık Enstitüsü) uluslararası ortak üyesi, DT Hilton Alsancak İzmir Oteli’nin mimarı, Alaçatı Taşevler’in yaratıcısı, Atatürk Barış Anıt ve Parkı’nın müellifi, kentsel tasarım uzmanı  Bülent Turan imza attı.
Üstü kapanabilen yüzme havuzu; spor odası, buhar odası, sauna, asansör ve ortak alanlarıyla uluslararası mimarlık standartlarında hem çevre dostu bir ev sahibi, hem de isterseniz gelir getiren bir konaklama yatırımına ortak olacaksınız.

Özellikler
Zemin katta taş cephe duvarları
Üzeri kapatılabilen büyük yüzme havuzu
Spor, sauna ve buhar odası
Deprem odaklı proje tasarımı
Isı, su ve iç duvarlarda ses izolasyonu
İnternet bağlantılı 7/24 kamera kayıt sistemi
Merkezi uydu sistemi
Görüntülü interkom sistemi
Hareket sensörlü genel aydınlatma
4 kişilik asansör
Yangın alarm sistemi

Projede değişiklik yapma hakkımız saklıdır

Görseller tanıtım amaçlıdır. Her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bülent Turan Mimarlık

Since 1984  - Award winner Architectural Office